• Aktivity PK ANJ

• Knižnica anglickej literatúry je študentom k dispozícii v kabinete anglického jazyka (na 1. poschodí).

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku 2019/2020

kategória 1A      1. miesto: Eva Blanáriková, Se

kategória 1B      1. miesto: Petra Simonová, Kv

kategória 2A      1. miesto: Lucia Marková, Kv

kategória 2B      1. miesto: Anna Studeničová, 4.A

kategória 2C2    1. miesto: Matúš Michalička, 4.A

Best in English

Dňa 30.11.2018 sme sa na našej škole zapojili do medzinárodnej súťaže Best in English, ktorú organizovala spoločnosť Injoy agency s.r.o., aby sme si otestovali vedomosti z anglického jazyka. Z našich študentov si najlepšie viedli Jakub Gašparín (Ok), Martin Jediný (Sp), Anna Studeničová (3A), Magdaléna Böhmová (3B),Ondrej Vrábel (Sx).

Naša škola má nasledovné umiestnenie :

- medzinárodne umiestnenie: 362 z 922 škôl

- na Slovensku : 37 z 123 škôl

-v našom regióne: 6

-v rámci gymnázií na Slovensku: 29

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku 2018/2019

Kategória 1A (príma, sekunda)                           1. miesto - Martin Kalný (Se)

Kategória 1B (tercia, kvarta)                              1. miesto - Laura Valičeková (Kv)

Kategória 2A (1., 2. roč., kvinta, sexta)               1. miesto - Juraj Chábela (Kn)

Kategória 2B (3., 4. roč., septima, oktáva)           1. miesto - Anna Studeničová (3. A)

Best in English

Dňa 30.11.2018  sme sa na našej škole zapojili do medzinárodnej  súťaže Best in English ktorú organizovala spoločnosť  Injoy agency s.r.o. aby sme si otestovali vedomosti z anglického jazyka.

Anglické divadlo  -    I tohto roku sme využili príležitosť pozrieť si  hru Pygmalion  v anglickom jazyku predstavenú  anglickými a americkými hercami v Bratislave  v utorok 6.11.2018

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku 2017/2018
          1A  1. Martin Kalný (príma)

1B  1. Juraj Chábela (kvarta)

2A   1. Martin Jediný (sexta)

2B   1. Aida Al Khufash (4.B)

Best in English

Dňa 30.11.2017 sme sa na našej škole zapojili do medzinárodnej súťaže Best in English, ktorú organizovala spoločnosť  Injoy agency s.r.o., aby sme si otestovali vedomosti z anglického jazyka.

Best in English

Dňa 30.11.2016 sme sa na našej škole zapojili do medzinárodnej súťaže Best in English, ktorú organizovala spoločnosť  Injoy agency s.r.o., aby sme si otestovali vedomosti z anglického jazyka.

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

1A   1. Alžbeta Markovičová (sekunda)

1B   1. Adela Sadloňová (kvarta)

2A   1. Jakub Gašparín (sexta)

2B   1. Adriana Krutá (4.A)

2C   1. Tatiana Španková (4.B)

Celoslovenské kolo Olympiády v anglickom jazyku

Po víťazstvách v školskom, obvodnom a krajskom kole sa Filip Čižmár z II.C zúčastnil na celoslovenskom kole OAJ, ktoré sa konalo v Bratislave. Filip nás nesklamal a podal naozaj dobrý výkon - obsadil pekné 5. miesto.

Angličtinár roka

Dňa 27. januára 2016 sa aj na našej škole konala súťaž online - Angličtinár roka, ktorú organizovala spoločnosť Injoy agency s.r.o. Z našej školy sa zúčastnilo 10 študentov.

Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 10.2.2016 sa v Trnave uskutočnilo krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnili sa na ňom aj študenti našej školy, ktorí zvíťazili v obvodnom kole: Filip Čižmár z II.C, Marek Krištof a Róbert Ravas zo IV.A. Všetci traja svojím umiestnením znova ukázali silu senického gymnázia – vo svojej kategórii sa R. Ravas umiestnil na piatom mieste, M. Krištof na treťom mieste, no a F. Čižmár nenechal nič na náhodu a vo svojej kategórii zvíťazil. Postupuje teda do celoslovenského kola olympiády, ktoré sa bude konať v Bratislave.

Všetkým trom študentom blahoželáme k úspechu, ďakujeme za reprezentáciu školy, a Filipovi prajeme veľa šťastia v záverečnej fáze Olympiády v anglickom jazyku.

Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku

Víťazi školského kola Olympiády v anglickom jazyku sa v dňoch 13. a 14. januára zúčastnili obvodných kôl tejto predmetovej olympiády.

V stredu, 13.1.2016, prebehlo na ZŠ Sadová obvodné kolo pre mladšie kategórie. V nich našu školu reprezentovali dvaja študenti:

kat. 1A: Jakub Petrovič (Se) - 2. miesto

kat. 1B: Martin Jediný (Kv) - 4. miesto

O deň neskôr prišiel rad na zvyšné kategórie. V obvodnom kole konanom v Skalici nás úspešne reprezentovali traja študenti:

kat. 2A: Filip Čižmár (II.C) - 1. miesto

kat. 2B: Róbert Ravas (IV.A) - 1. miesto

kat. 2C2: Marek Krištof (IV.A) - 1. miesto

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

kategória 1A:     Jakub Petrovič (Sekunda)

kategória 1B:     Martin Jediný (Kvarta)

kategória 2A:     Filip Čižmár (II.C)

kategória 2B:     Róbert Ravas (IV.A)