• Internetová matematická olympiáda

•

Súťažné tímy riešia úlohy počas vyučovania, riešenia sa skenujú a okamžite odosielajú.

Záujemcovia o súťaž sa môžu zaregistrovať a prihlásiť v kabinete matematiky.

Ďalšie informácie a výsledky sledujte na stránke http://matholymp.fme.vutbr.cz/default.aspx  !!!

12 ročník netradičnej olympiády

sa bude konať v utorok, 26. novembra 2019

od 9:00 do 11:00 hod.

V šiestom ročníku našu školy reprezentovali štyri tímy:

Do súťaže bolo prihlásených 218 tímov zo stredných škôl ČR a SR. Z našej školy sa prihlásili štyri tímy po sedem študentov

1. tím 3.C triedy -  Branislav Bulka, Kristína Holotová, Lubomír Koprla, Ondrej Harnúšek, Michal Križan, Matúš Hladík, Martin, Černek

2. tím oktávyFerdinad Surový, Richard Vachula, Michal Mudroch, Filip Nosko, Adam Cintula, Marek Drahoš, Renáta Pavúčková

3.tím  2.B + 2.A triedy Dominika Harnošová, Patrik Vilk, Andrej Londák, Ján Balga, Róbert Ravas, Sebastián Gedeon, Michal Jozefek

4. tím 3.A triedyAdam Perička, Denisa Kudláčová, Lucia Krč-Konečná, Erika Trizuliaková, Michaela Kovačičová, Kvetoslava Mravcová, Michaela Kormanová

Oceňujeme súťaživosť a bojovnosť,

pre študentov sú cenné skúsenosti z netradičnej súťaže.

V piatom ročníku našu školy reprezentovali jeden tím z oktávy.

Filip Petrovič, Adam Melichárek, Matej Surový, Daniel Tököly, Lucia Poláková – umiestnili sa na 79.mieste spomedzi 140 tímov - študentov českých a slovenských stredných škôl.

BLAHOŽELÁME

Riešili 10 príkladov počas 120 minút. Žiaci bojovali statočne a dosiahli v tvrdej konkurencii dobré výsledky.

Úlohy a riešenia všetkých štyroch ročníkov:

Zadani_reseni2011.pdf

Zadani2010(1).pdf   Zadani_reseni2010.pdf

Priklady2009(1).pdf   Reseni2009-1.pdf

Priklady2008.pdf  Reseni2008.pdf

V štvrtom ročníku našu školy reprezentovali tri sedemčlenné tímy z tried 2.A, 3.C a septima.

Do súťaže sa zaregistrovalo 168 českých a slovenských tímov stredoškolákov.

Tím II.A

Ľubica Kukurová, Ondrej Hadidom, Kristína Janšáková, Lucia Michalicová, Rebeka Michalicová, Simona Mikulíčková, Klaudia Vachová

Tím III.C

Jana Benková, Monika Filípková, Pavol Fuksa, Lukáš Mrázek, NikolaŠtepanovská, Martin Tomovič, Miroslav Zríni

Tím septimy

Filip Petrovič, Filip Havel, Jakub Hladík, Eva Millová, Lucia Poláková, Matej Surový, Daniel Tököly

V treťom ročníku netradičnej olympiády našu školu reprezentovali žiaci oktávy:

Jaroslava Kotvanová, Anton Škápik, Martin Cibula, Andrej Mudroch, MarelVojtek, Dalibor Bača.

Odmenou bol diplom a ďakovný list, ktorý podpísal riaditeľ Ústavu matematiky FSI VUT v Brne  prof. RNDr. Josef Šlapal Csc.

Stránky ústavu matematiky FSI VUT V Brne : http://www.math.fme.vutbr.cz/?server=1