- Olympiády - úlohy, riešenia a termínovník
- Internetová matematická olympiáda
- Česko - Slovenská on-line súťaž
- Náboj - medzinárodná tímová súťaž
- Matematický klokan
- Semináre a cvičenia z matematiky
- Maturita
- SUDOKU
- Rozhovor - sudoku
- Zaujímavosti
- Galéria úspešných riešiteľov
- Škola na webe
- Krásy matematiky
- Idem na FEI STU
- Celoeurópska matematická olympiáda
- Náhrada prijímacích skúšok na vysoké školy
- Génius Logicus
- Strojárska olympiáda
- Internetová súťaž pre nižšie ročníky
- Materiály na štúdium
- ???
Internetová matematická olympiáda
Súťažné tímy riešia úlohy počas vyučovania, riešenia sa skenujú a okamžite odosielajú.
Záujemcovia o súťaž sa môžu zaregistrovať a prihlásiť v kabinete matematiky.
Ďalšie informácie a výsledky sledujte na stránke http://matholymp.fme.vutbr.cz/default.aspx !!!
12 ročník netradičnej olympiády
sa bude konať v utorok, 26. novembra 2019
od 9:00 do 11:00 hod.
V šiestom ročníku našu školy reprezentovali štyri tímy:
Do súťaže bolo prihlásených 218 tímov zo stredných škôl ČR a SR. Z našej školy sa prihlásili štyri tímy po sedem študentov
1. tím 3.C triedy - Branislav Bulka, Kristína Holotová, Lubomír Koprla, Ondrej Harnúšek, Michal Križan, Matúš Hladík, Martin, Černek
2. tím oktávy - Ferdinad Surový, Richard Vachula, Michal Mudroch, Filip Nosko, Adam Cintula, Marek Drahoš, Renáta Pavúčková
3.tím 2.B + 2.A triedy - Dominika Harnošová, Patrik Vilk, Andrej Londák, Ján Balga, Róbert Ravas, Sebastián Gedeon, Michal Jozefek
4. tím 3.A triedy - Adam Perička, Denisa Kudláčová, Lucia Krč-Konečná, Erika Trizuliaková, Michaela Kovačičová, Kvetoslava Mravcová, Michaela Kormanová
Oceňujeme súťaživosť a bojovnosť,
pre študentov sú cenné skúsenosti z netradičnej súťaže.
V piatom ročníku našu školy reprezentovali jeden tím z oktávy.
Filip Petrovič, Adam Melichárek, Matej Surový, Daniel Tököly, Lucia Poláková – umiestnili sa na 79.mieste spomedzi 140 tímov - študentov českých a slovenských stredných škôl.
BLAHOŽELÁME
Riešili 10 príkladov počas 120 minút. Žiaci bojovali statočne a dosiahli v tvrdej konkurencii dobré výsledky.
Úlohy a riešenia všetkých štyroch ročníkov:
Zadani2010(1).pdf Zadani_reseni2010.pdf
Priklady2009(1).pdf Reseni2009-1.pdf
Priklady2008.pdf Reseni2008.pdf
V štvrtom ročníku našu školy reprezentovali tri sedemčlenné tímy z tried 2.A, 3.C a septima.
Do súťaže sa zaregistrovalo 168 českých a slovenských tímov stredoškolákov.
Riešili 10 príkladov počas 120 minút. Žiaci bojovali statočne a dosiahli v tvrdej konkurencii dobré výsledky.
Tím II.A
Ľubica Kukurová, Ondrej Hadidom, Kristína Janšáková, Lucia Michalicová, Rebeka Michalicová, Simona Mikulíčková, Klaudia Vachová
Tím III.C
Jana Benková, Monika Filípková, Pavol Fuksa, Lukáš Mrázek, NikolaŠtepanovská, Martin Tomovič, Miroslav Zríni
Tím septimy
Filip Petrovič, Filip Havel, Jakub Hladík, Eva Millová, Lucia Poláková, Matej Surový, Daniel Tököly
V treťom ročníku netradičnej olympiády našu školu reprezentovali žiaci oktávy:
Jaroslava Kotvanová, Anton Škápik, Martin Cibula, Andrej Mudroch, MarelVojtek, Dalibor Bača.
Odmenou bol diplom a ďakovný list, ktorý podpísal riaditeľ Ústavu matematiky FSI VUT v Brne prof. RNDr. Josef Šlapal Csc.
Stránky ústavu matematiky FSI VUT V Brne : http://www.math.fme.vutbr.cz/?server=1