• Európsky certifikát kvality

• Autor: PaedDr. Anna Jankovýchová

Blahoželám! Vašej škole bol udelený európsky certifikát kvality ako ocenenie za vynikajúcu prácu pri realizácii projektu "Welcome to Showgart!" v rámci programu partnerstvo škôl eTwinning. Znamená to, že vaša práca, práca vašich žiakov i celej vašej školy bola ocenená na najvyššej európskej úrovni.

Certifikát, ktorý obdržíte, sa môže stať súčasťou vašej webovej stránky a môžete ho i vystaviť na vhodnom mieste vo vašej škole. S vaším projektom sa bude možné oboznámiť v špeciálnom oddieli európskeho portálu eTwinning www.etwinning.net.

eTwinning Team

European_QL_Showgart.pdf

• Medzinárodná súťaž Best in English

• Autor: PaedDr. Anna Jankovýchová

Ako po minulé roky , aj teraz sa organizuje súťaž Best in English.

Ak by ste sa mali záujem prihlásiť sa do súťaže, napíšte do Edupage správy svojim vyučujúcim anglického jazyka alebo na e-mail priamo mne  - jankovychova.a@sengym.sk  do 4.11.2020, aby som mohla školu a záujemcov prihlásiť.

Predtým si ale dobre preštudujte pravidlá( nižšie uvedené v anglickom jazyku), hlavne čo sa týka nárokov na počítač, aby ste nemali problémy so spustením úloh.

Medzinarodna_sutaz_Best_in_English_pravidla.docx

• Dištančná forma vyučovania

• Od pondelka, 26. 10. 2020, prechádzajú všetky ročníky na dištančnú formu vyučovania podľa rozvrhu do odvolania.

Jesenné prázdniny kvôli celoplošnému testovaniu budú v dňoch 30. 10., 2. 11. a  6. 11. a  9. 11. 2020.

Príloha: rozhodnutie ministra škostva:17685.pdf