• Fyzika na tímových súťažiach

• Junior náboj

Autor: RNDr. Iveta Petrovičová

22. novembra 2019 sa konal Junior náboj. Je to súťaž pre žiakov ZŠ a mladších žiakov 8-ročných gymnázií. Naša škola si vybrala mesto Hlohovec, kde cestovali 2 tímy, žiaci kvarty - J. Fischer, M. Šrabák, R. Jačanin, M. Ráček  a žiaci tercie - A. Durec, M. Kalný, J. Černek, M. Lanko. Z 12-tich tímov kvartáni obsadili 2. miesto, terciáni tiež prejavili súťaživého ducha, hoci svojich starších spolužiakov sa im predbehnúť v rebríčku nepodarilo.

Všetkým súťažiacim želáme veľa elánu v ďalšom objavovaní krás fyziky.

• Deň otvorených dverí - promovideo

• Autor: Terézia Stachovičová a tím študentov 2. C

14. novembra 2019 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Deň, počas ktorého bola naša škola otvorená širokej verejnosti, sme my, ako študenti, sprevádzali budúcich gymnazistov po areáli školy. Okrem každoročnej prehliadky častí školy sme tento rok mali pripravené i PROMO video. V tomto videu sme sa pokúsili v pár minútach zachytiť a odprezentovať všetky školské akcie, krúžky, exkurzie či zájazdy do zahraničia. Ak si náhodou nestihol alebo si nemohol prísť, nezúfaj! Naše video si môžeš pozrieť tu na našej stránke.