• Gazdovský dvor

•  9.septembra sa vybrali žiaci zo sekundy na Gazdovský dvor, kde sa varil slivkový lekvár. Na začiatku sme sa porozprávali o regionálnom pestovaní ovocia, dievčatá potom vykôstkovali slivky a začalo sa variť. Počas varenia sme si zaspievali, zatancovali a na záver pochutnávali na chlebíku s lekvárom a bylinkovom čaji.

• Certifikát kvality

• Našej škole bol udelený európsky certifikát kvality ako ocenenie za vynikajúcu prácu PaedDr.Anny Jankovýchovej  pri realizácii projektu "STREET ART AROUND EUROPE" v rámci programu partnerstvo škôl eTwinning.  Práca našich žiakov i celej našej školy bola ocenená na najvyššej európskej úrovni.

• Exkurzia do Košarísk a na Bradlo

• Autor: Mgr. Ľubomír Staňo

Skupina seminaristov z geografie pod vedením Ľ. Staňa si pripomenula „Štefánikov rok“ návštevou Múzejnej expozície M. R. Štefánika v Košariskách a Mohyly na Bradle. V múzeu sme si vypočuli odbornú prednášku o životných osudoch tejto osobnosti slovenských dejín a následne sme sa po turistickom chodníku presunuli k Mohyle, kde sme Štefánikovi venovali pietnu spomienku.