Tradícia Klokankov aj na našej škole.
            - otestujte sa

Pravidlá a účastnícky poplatok

Ako na to?

1. Prihlás sa u svojho učiteľa matematiky do februára 2018.
          2. Načasuj si formu na marec 2018

Školský rok: 2012/2013

Z našej školy súťažilo 30 žiakov v štyroch kategóriách, pričom v každej boli aj úspešní riešitelia.

Percentil udáva, koľko % súťažiacich žiakov malo menej bodov.

Branislav Bulka         2.C      kategória Kadet G12       školský šampión      percentil 98,7%

Šimon Denis          tercia      kategória Benjamín 8     úspešný riešiteľ     percentil 98,2%

Čepka Erik             tercia      kategória Benjamín 8     úspešný riešiteľ     percentil 98,2%

Hladík Matúš            2. C       kategória Kadet G12      úspešný riešiteľ     percentil 95%

Koprla Ľubomír         2. C       kategória Kadet G12      úspešný riešiteľ     percentil 92,6%

Búran Andrej            prima     kategória Školák 6         úspešný riešiteľ    percentil  92%

Hercogová Pavlína   oktáva    kategória Junior G34     úspešný riešiteľ     percentil  90%

Hamerlíková Dominika tercia  kategória Benjamín 8     úspešný riešiteľ   percentil 85,7%

Školský rok: 2011/2012

v tomto roku sa do súťaže zapojilo 32 žiakov našej školy, spomedzi nich sa medzi 20% najlepších riešiteľov súťaže zaradilo 9 našich žiakov a Matúš Pös zo sexty získal titul šampióna školy.

Školský rok: 2010/2011

Po tretíkrát sa naša škola zaradila medzi riešiteľov medzinárodnej súťaže MATEMATICKÝ KLOKAN. Zúčastnilo sa jej spolu 55 365 súťažiacich z celého Slovenska. Medzi nimi bolo 35 našich študentov, ktorí si overili svoje matematické schopnosti v piatich kategóriách.

Medzi 5% najúspešnejších riešiteľov v SR sa zaradili v kategórii G12 traja naši študenti .

Vo svojej kategórii predbehli 95% súťažiacich títo naši študenti:

Lucia Poláková VI.O

Imrich Pisarovič, VI.O

Martin Tomovič II.C

Medzi 20% naúspešnejších riešiteľov V SR sa zaradilo 8 našich študentov. Vo svojej kategórii sa umiestnili v prvej pätine, t.j. predbehli 80% súťažiacich.:

Jana Benková II.C

Monika Kolényová II.C

Daniel Tokoly VI.O

Filip Petrovič VI.O

Lenka Adamíčková IV.O

Marián Medlen III.A

Juraj Knapec IV.C

Matúš Pos V.O

Školský rok: 2009/2010

Už po druhýkrát sa naša škola zaradila medzi riešiteľov medzinárodnej súťaže MATEMATICKÝ KLOKAN, ktorá sa uskutočnila dňa 22.3. 2010. Zúčastnilo sa jej spolu 53 408 súťažiacich z celého Slovenska. Medzi nimi bolo 30 našich študentov, ktorí si overili svoje matematické schopnosti v piatich kategóriách.

Pri riešení vôbec nie jednoduchých úloh úspešne obstáli

Jozef Cibula      kategória: Kadet 9

Matúš Pös         kategória: Kadet 9

Filip Petrovič    kategória: Junior G12

Daniel Tököly   kategória: Junior G12

Úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a u všetkých oceňujeme záujem o matematiku  .

Školský rok: 2008/2009

Je to najväčšia matematická súťaž na svete aj na Slovensku. Vlani riešilo jej úlohy viac ako 5,1 milióna žiakov zo 41 krajín sveta. Na Slovensku súťažilo neuveriteľných 84 495 žiakov z 1 443 škôl!

Z našej školy sa zúčastnilo 48 študentov, ktorí súťažili v troch kategóriách. Z nich boli úspešní 14 riešitelia, čo znamená, že vo svojej kategórii sa umiestnili v prvej pätine, t.j. predbehli aspoň 80% súťažiacich danej kategórie.

Počet súťažiacich na Slovensku

Trieda