• VIII. Záverečné ustanovenia

•

Školský poriadok školy platí pre žiakov počas celého štúdia na Gymnáziu Ladislava Novomeského  Senica, vzťahuje sa aj na mimoškolskú činnosť (exkurzie, lyžiarske a účelové kurzy, brigády, atď.).

Návrh školského poriadku bol predložený na pripomienkovanie všetkým pedagogickým pracovníkom, konzultovaný s výchovným poradcom školy a s členmi Rady školy,   Rodičovskej rady.

Školský poriadok sa stáva záväzným pre žiaka po preukázateľnom oboznámení sa s jeho obsahom prostredníctvom triedneho učiteľa na triednickej hodine a pre zákonného zástupcu na zasadnutí rodičovského aktívu triedy.

Školský poriadok bol schválený pedagogickou radou dňa 24. 01. 2023.

Školský poriadok nadobúda účinnosť dňom 1. 02. 2023.

Týmto dňom stráca účinnosť Vnútorný poriadok školy z roku 2019.

V Senici  24. 01. 2023

RNDr. Iveta Petrovičová