• Rekonštrukcia posilňovne

• Počas pandémie Covid 19 staručká posilňovňa senického gymnázia prešla rekonštrukciou. Z finančných prostriedkov RZ sme mohli modernizovať vybavenie posilňovne. Vedenie školy a predmetová komisia TSV úprimne ďakuje rodičom, členom rodičovského združenia. Bez Vašej finančnej pomoci by sa nezmenila na reprezentatívnu posilňovňu.

• Postup do celoslovenského kola Biologickej olympiády

• Autor: Mgr. Elena Grečná

Dňa 11. marca sa konalo krajské kolo Biologickej olympiády – teoreticko-praktická časť v kategórii B. Zúčastnili sa ho naši 2 študenti – Katka Sadloňová  a  Leonard  Komárek z II.B. Súťažiaci vypracovávali test online, praktickú časť organizátori vynechali, ale o to náročnejšie bolo riešenie problémových úloh. V konkurencii študentov Trnavského kraja obstála Katka, umiestnila sa na 2. mieste, a tak si zaistila postup do celoslovenského kola.

To sa konalo 13. apríla 2021, rovnako online, ale pribudla aj praktická časť. Katke sa spomedzi najlepších študentov biológie I. a II. ročníka nepodarilo umiestniť na popredných priečkach, ale je úspešnou riešiteľkou a získala nové skúsenosti, ktoré dúfam využije v ďalších ročníkoch Biologickej olympiády.

Katke blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Alexandra Bobotová – 5. miesto v celoštátnom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

•

19. apríla 2021 sa Alexandra Bobotová  druhý raz zúčastnila finále Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. V kategórii A úspešne vyriešila všetky časti olympiády a získala krásne 5. miesto v úplne vyrovnanej súťaži.

Ďakujeme. Je úžasné i krásne byť dvakrát medzi najlepšími študentami celého Slovenska!

• 2% dane

• Vážení rodičia, firmy, bývalí študenti, priatelia a zamestnanci školy,

obraciame sa na Vás s prosbou o venovanie 2% z daní v prospech našich študentov.

Z finančných prostriedkov môžeme riešiť modernizáciu učební a učebných pomôcok, čo nedokážeme pokryť z rozpočtu školy.

Ďakujeme srdečne.

S úctou  vedenie školy a výbor RZ

Postup na poukázanie  2% daní z príjmu (postup.docx​​​​​​​)

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (vyhlasenie.pdf)