• Okresné kolo basketbalu 3x3

• Autor: Mgr. Rudolf Bíly

Dnes naši študenti: Gabriel, Khir,Ožvoldík, Uhrinec ,Ravas,Baranovic vyhrali Okresné kolo Basketbalu 3X3 medzi konkurenciou 9 ZŠ z okresu Senica a postúpili na majstrovstvá TT kraja ZŠ do Serede . Ďakujeme za vzornú a úspešnú reprezentáciu školy .

• Okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku

• Autor: Mgr. Anna Zburinová

Vo štvrtok 18. januára 2024 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku pre okresy Senica a Skalica na Gymnáziu F. V. Sasinka v Skalici.

Našu školu úspešne reprezentovali dve študentky z kvarty Aneta Válková a Michaela Hrabinová v kategórii 1B.

Obidvom sa podarilo získať stanovený počet bodov v písomnej časti, aby mohli postúpiť do ústnej. Michaela Hrabinová sa umiestnila na 4. mieste a Aneta Válková obsadila 2. miesto a vybojovala si postup do krajského kola.

• MO vo futsale SŠ

• Autor: Mgr. Rudolf Bíly

Naši študenti sa zúčastnili MO vo Futsale SŠ kde získali krásne 2. miesto. Za vzornú reprezentaciu školy ďakujeme.