• Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Autor: Mgr. Ľubica Sadloňová

Vo štvrtok 16. februára 2023 sa po dvoch covidových rokoch  krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku konalo opäť prezenčne.

V kategórii 2A (študenti 1. a 2. ročníka, kvinty a sexty) našu školu reprezentovala Adriana Grebáčová z 1. A. V silnej konkurencii obsadila 5. miesto,  čo vzhľadom na skutočnosť, že je ešte len prváčka, vôbec nie je zlý výsledok. Veď je 5. najlepšia v Trnavskom kraji!

Adriane ďakujeme za odvahu a chuť reprezentovať našu školu.

• MO SŠ chlapcov a dievčat vo florbale

• ​​​​​​Autor: Mgr. Miroslav Madunický​​

V stredu 15.2.2023 sa v mestskej športovej hale uskutočnili MO SŠ chlapcov a dievčat vo florbale s týmito výsledkami. Dievčatá skončili na druhom mieste a chlapci obsadili prvé miesto.

Blahoželáme.

• Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 2022/2023

• Autor: Mgr. Hana Odokienko Fodorová, PhD.

10. februára 2023 sa uskutočnilo v Trnave krajské kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Naši dvaja študenti, Lejla Kočíšková (1. B) a Erik Michalička (3. B), obstáli v nemalej konkurencii dobre. Erik sa umiestnil na 3. mieste v kategórii A. Za vzornú reprezentáciu ďakujeme a prajeme ešte veľa úspechov.

• Bronzová medaila z finálového kola celoštátnej Stredoškolskej ligy Ultimate Frisbee

• Autor: Katarína Poláková, Sexta

🥏10. 2. 2023 sa v Žiline konalo finálové kolo celoštátnej Stredoškolskej ligy Ultimate Frisbee. Išlo o turnaj, kde si študenti z tried 3.B, 2.C, 1.C, Sexty a Septimy tvoriaci tím SENGYM mohli zmerať sily so žiakmi zo škôl z celého Slovenska. Po fyzicky náročných a vyrovnaných zápasoch sa nám nakoniec podarilo obsadiť krásne 🥉miesto a v Spirit of the Game 🥇miesto.