• Po roku opäť prvé miesto v krajskom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

• Dvojitý úspech: 1. miesto Simona Parízková, 3. miesto Zuzana Renováčková

Autor: PaedDr. Žaneta Pikartová

Dva školské roky za sebou máme víťazku krajského kola v náročnej vedomostnej, štylistickej súťaži i rečníckej súťaži, akou je olympiáda v materinskom jazyku. Prvenstvo Alexandry Bobotovej z minulého roku zopakovala talentovaná študentka prvého ročníka Simona Parízková. K jej zlatej medaile sa pripojila v kategórii A študentka tretieho ročníka Zuzana Renováčková, ktorá sa umiestnila na treťom mieste.

Gratulujeme, ďakujeme za reprezentáciu školy, za čas, úsilie a odhodlanie. V celoštátnom kole želáme Simonke čo najlepší výsledok!

• Poď na poznávací zájazd do Škótska a Amsterdamu

• Autor: Mgr. Miroslava Gergelová

V spolupráci so SSOŠP ponúkame študentom možnosť zúčastniť sa poznávacieho zájazdu do Škótska so zastávkou v Amsterdame a prehliadkou mesta. Ide o 8-dňový zájazd autobusom, 1 noc na trajekte, 4x ubytovanie v rodinách a spoznávanie miest ako Edinburgh, Loch Ness, St. Andrews a ďalšie.

Zájazd sa uskutoční v polovici mája alebo júna (pôvodný termín bol zrušený kvôli kolízii s maturitami), cena je 499,- (nezahŕňa vstupné, stravovanie mimo rodín, vreckové).

Bližšie informácie v kabinete NEJ u M. Gergelovej.

• PRIHLASOVANIE otvorené POĎNATO : LAB 2022

• Viac info + fotky a videá z minulého ročníka nájdeš na webkemedzipriestor.com/podnato

🌍🌎🌏 Zaleží Ti na druhých ľuďoch aj na planéte? 🌍🌎🌏

Láka Ťa dobrovoľníctvo alebo sa chceš pustiť do vlastného projektu?

📢📡🔬💡Chceš zažiť 4 nadupané workshopy, spoznať inšpiratívnych ľudí a miesta a získať know-how k uskutočneniu svojich plánov? 🌱☕🐄🚴👔

📜 Získaj CERTIFIKÁT aktívneho stredoškoláka 🙋

👍 Do zeleného neformálneho programu POĎNATO:LAB sa môžeš prihlásiť do 28.2. 👉TU👈

Infobrožúru k aktuálnemu ročníku nájdeš 👉TU👈.

Účasť v programe je bezplatná.

😎 Smelo prepošli túto ponuku aj kamarátom a kamarátkam, ktorí by mohli o program mať záujem. 😉

bit.ly/videoPOĎNATO