• Tercia na Mestskej polícii

• Autor: Mgr. Silvia Blažeková

Dňa 5. 4. 2024 sa trieda tercia zúčastnila exkurzie na Mestskej polícii v Senici. Dozvedeli sa tak o náplni práce mestských policajtov aj o systéme kontroly policajných hliadok v rámci prevencie kriminality. Taktiež nahliadli do monitorovacej miestnosti. Popritom si mali možnosť vyskúšať nepriestrelnú vestu, chytiť obušok aj vidieť názornú ukážku zásahu mestského policajta. Dúfajme, že si na vlastnej koži nebudú musieť zásah mestských policajtov v reálnom živote nikdy vyskúšať:)

• Krajské kolo v 3x3 basketbale chlapcov

• V stredu 17.4.2024 sa naši študenti osemročného gymnázia zúčastnili krajského kola Trnavského kraja ZŠ v 3x3 basketbale chlapcov, kde obsadili krásne štvrté miesto. Chlapcom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našho gymnázia.

• Deň narcisov 2024

• Milí rodičia a priatelia našej školy,

Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov aj vďaka známej zbierke Deň narcisov, ktorá sa bude konať i prostredníctvom dobrovoľníkov z našej školy už tento štvrtok - 18. apríla. V tento deň, pripnutím kvietku narcisu, môžeme vyjadriť spolupatričnosť onkologickým pacientom a dobrovoľne ich finančne podporiť.

Viac o možnostiach prispenia ako i konkrétnej pomoci onkologickým pacientom, ktoré realizuje Liga proti rakovine nájdete na www.dennarcisov.sk